W trosce o zdrowie naszych przyszłych mieszkańców do standardu każdego mieszkania wprowadziliśmy pakiet antysmogowy, który zapewni Ci czyste powietrze przez cały rok!


Zanieczyszczone powietrze to coraz częstszy problem doskwierający mieszkańcom Śląska, który niestety nasila się wraz z upływem lat. Aby nie pozostać obojętnymi w tej kwestii postanowiliśmy zadbać o zdrowie oraz komfort przyszłych mieszkańców City Parku Żory.


Każdy apartament na naszej inwestycji w swoim standardzie oferuje pakiet antysmogowy, który jest niezbędny do utrzymania czystego powietrza wewnątrz przez cały rok. Wraz z nim powietrze w Twoim mieszkaniu pozostanie czyste i zabezpieczone przed zanieczyszczeniami, takimi jak smog, kurz, pyłki, alergeny czy grzyby, niezależnie od pory roku i panującej pogody. Dodatkowo zapewni dopływ świeżego powietrza do apartamentu bez obawy o jakość powietrza na zewnątrz.


City_Park_Żory_Pakiet_antysmogowy

Zastosowanie nowoczesnych filtrów SIA.12 to komfort wpływający na Twoje codzienne życie. Ich konstrukcja składa się z podwójnej tkaniny posiadającej właściwości ograniczające przenikanie złego jakościowo powietrza, a membrana zbudowana z warstw nanowłókien dodatkowo chroni przed zanieczyszczeniami znajdującymi się za oknem.


Z jakich zatem zalet pakietu antysmogowego będziesz cieszyć się przez cały rok we własnym mieszkaniu?

  • Ochrona przed zanieczyszczeniami (smog, kurz, pyłki, alergeny, wirusy, bakterie, grzyby)
  • Zabezpieczenie przed insektami i innymi małymi owadami
  • Stały dopływ świeżego powietrza wspomagający wentylację mieszkania

Jeśli szukasz miejsca, które zadba nie tylko o Twoją wygodę i komfort, ale również o zdrowie, to apartamenty City Park Żory są idealnym wyborem!

Sprawdź już teraz nasze gotowe mieszkania na sprzedaż.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży:
Celina Rusek
tel. 600 955 255
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.