Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe.

Jesteśmy świadomi, że proces zakupu mieszkania, to często wiele godzin spędzonych na poszukiwaniu odpowiedniego mieszkania, kompletowaniu dokumentów, to podejmowanie życiowych decyzji.

Zależy nam na państwa komforcie i bezpieczeństwie, dlatego oprócz fachowego doradztwa prawnego związanego z zakupem mieszkania oferujemy bezpłatną i szybką pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Każdy klient jest inny i ma inną sytuację życiową, stąd tak popularne jest korzystanie z usług doradców kredytowych.

Korzyści:

  • oszczędzają państwo czas, gdyż doradcy skupiają w swojej ofercie kilkanaście banków
  • nie ponoszą żadnych kosztów zarówno na etapie składania wniosków, jak i później przy podpisaniu umowy z bankiem
  • nie obniżają sobie państwo ratingu finansowego, jak w przypadku samodzielnego składania wniosków w kilku bankach
  • doradcy mają ogromne doświadczenie

Oprocentowanie kredytów: Na koszt kredytu hipotecznego składa się wiele parametrów ale najważniejszy z nich to oprocentowanie składające się z marży banku (ustalana przez bank, w którym zaciągamy kredyt) oraz indeksu określającego wysokość oprocentowania pożyczek na rynku międzybankowym (najczęściej WIBOR). Marża zatem jest stała, określona przez bank, WIBOR zaś jest zmienny, a jego wartość można sprawdzić np. na: http://www.expander.pl/serwis-ekonomiczny/notowania/indeksy.html

--> !--

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

--> !--
Expander
Expander jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia. Skorzystanie z usług Expander jest całkowicie bezpłatne
Notus
NOTUS Doradcy Finansowi należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych. Misją NOTUS Doradcy Finansowi jest niezależne doradztwo w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta.

Chcesz poznać konkretną ofertę?

Umów się z doradcą zadzwoń: 32 47 88 134,

Formularz kontaktowy