Opis inwestycji

City Park Żory

City Park Żory to nowy, prestiżowy kompleks mieszkaniowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Żor przy Al. Wojska Polskiego (tuż przy Rondzie Węgierskim z zegarem).

Niepowtarzalna architektura, nowoczesne bryły budynków, jasna kolorystyka sprawiają, że mieszkańcy Żor zyskają eleganckie miejsce do życia.  Mieszkania w City Park Żory stanowią także atrakcyjną propozycję dla osób, które poszukują wygodnego lokum w dobrej cenie, z szybkim dojazdem do największych miast Górnego Śląska.

Inwestycja obejmuje budowę czterech segmentów  o zróżnicowanej wysokości od 3 do 6 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Powierzchnie mieszkań wynoszą od 19,16 m2- 94,49 m2. Kondygnacja podziemna przeznaczona została na miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Na parterze zlokalizowano lokale usługowe oraz część miejsc postojowych.  Natomiast kondygnacje od 2 do 6 obejmować  będą mieszkania i apartamenty z tarasami.

Nieprzeciętna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale przede wszystkim zapewnia komfortowe rozwiązania aranżacyjne. Architekt Wojciech Wojciechowski, ceniony w środowisku projektant z Katowic, tworząc koncepcję budynków szczególny nacisk kładł na wygodę mieszkańców. Stąd mieszkania i apartamenty są nowocześnie zaprojektowane z kuchnią otwartą na salon oraz mają bardzo funkcjonalny układ ścian. Wszystkie mieszkania posiadają balkon bądź taras z pięknym widokiem na miasto.

Dla zwiększenia komfortu mieszkańców oprócz parkingów podziemnych i komórek lokatorskich, zaprojektowano udogodnienia w postaci cichobieżnych wind, wideofonów oraz nowoczesnych instalacji teletechnicznych.  Wokół budynków znajdować się będą bezpłatne miejsca postojowe.

City Park Żory to przedsięwzięcie realizowane przez lokalnego dewelopera, firmę Hadex development z Jastrzębia-Zdroju. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży deweloperskiej oraz trzydziestoletnie działalność w branży budowlanej pozwoliło na wypracowanie solidnych rozwiązań.

Inwestycja ma szansę zostać jedną z piękniejszych wizytówek miasta, stąd zakup tutaj mieszkania to najlepszy wybór!


osiedle01osiedle02osiedle03

Atuty

 • Modna architektura budynków,
 • Energooszczędne budownictwo,
 • Komfortowe, własnościowe mieszkania,
 • Funkcjonalne aranżacje przestrzeni,
 • Cichobieżne windy,
 • Wideo domofony i nowoczesne instalacje,
 • Świetna lokalizacja w centrum miasta,
 • Rozwinięta infrastuktura wokół budynków,
 • Bliskość kompleksów sportowo-rekreacyjnych oraz parku
 • Doskonała komunikacja z innymi miastami Górnego Śląska
 • Podziemne parkingi i komórki lokatorskie

TO CECHY, KTÓRE POZYTYWNIE WPŁYWAJĄ NA JAKOŚĆ ŻYCIA MIESZKAŃCÓW.

NAPISALI O NAS

ARCHITEKT


Logo

Autorem projektu inwestycji „City Park Żory”
jest Biuro projektowe architekta
Wojciecha Wojciechowskiego z Katowic.

http://architektwojciechwojciechowski.com/

ARANŻACJA WNĘTRZ

design_off Współpracujemy z biurami projektowymi, które oferują profesjonalne usługi w zakresie aranżacji wnętrz i ich wizualizacji m.in. z Pracownią Projektową Architekta Mariusza Kuźniaka DESIGNoff
www.designoff.com.pl